Adrian Mannarino

Teniszező

Közzétéve: 2021. augusztus 31. / Módosítva: 2021. augusztus 31

Adrian Mannarino egy profi teniszező Franciaországból. 2019 -ben megnyerte első ATP Tour egyes bajnoki címét, Jordan Thompsont győzte le a Rosmalen -i döntőben füvön. Kilenc ATP Tour eseményen egyesben második lett, többek között Auckland, Bogotá, Antalya (2017), Tokió, Antalya (2018), Moszkva (2018), Zhuhai, Moszkva (2019) és Nur-Sultan (2019). 2004 -ben kezdte teniszkarrierjét. Pályafutása során az ATP egyes rangsora a 22., amit 2018. március 19 -én ért el, jelenlegi minősítése pedig a 202. június 21 -i 42. hely. Erwann Tortuyaux jelenlegi edzője.

Bio/Wiki táblázat

Mennyi Adrian Mannarino nettó értéke 2021 -ben?

Adrian Mannarino nettó értéke várhatóan az lesz 5 USD millió 2021 -ben. Eddig összesen 8 163 976 dollár nyereményre tett szert. Pontos fizetése jelenleg nem áll rendelkezésre. Teniszszakmája az elsődleges vagyonforrás, és keresete eredményeként kényelmes életmódot élvez. Az olyan játékosokkal együtt, mint Feliciano Lopez és Tomas Berdych, a Hydrogen Tennis Clothing ruházati vonalat is népszerűsíti. Ez egy olasz márka, amely prémium sportruházatra specializálódott, a teniszre és a golfra szánt kollekcióval.

Híres valamiről:

• Profi teniszezőként Franciaországban.
  • Amiért Jordan Thompsont legyőzte a 2019 -es Rosmalen -i ATP Tour egyes verseny döntőjében, füvön.

Adrian Mannarino becsúszott a Center Court háztetője alá, és megsérült a jobb térde Roger Federer ellen játszva (Forrás: @eurosport)

Wimbledon 2021: Roger Federer hazatérve előrelép, mivel Adrian Mannarino visszavonul sérülten:

Roger Federer továbbjutott a második fordulóba Wimbledonban, miután Adrian Mannarino kénytelen volt visszalépni sérülés miatt az ötödik szettben; a svájci elismerte: megnyerhette volna a mérkőzést, ő volt a fölényes játékos, így egy kis szerencsét kaptam. Az első fordulóban Wimbledonban Roger Federer jelentős ijedtséget elhárított az ellenfél, Adrian Mannarino szerencsétlen sérülése miatt. Amikor a francia becsúszott a Center Court háztetője alá, és megsérült a jobb térde, két szett volt az eggyel felfelé, és a negyedik szettben lerobbant egy rozsdás Federer ellen. Mannarino megpróbált tovább játszani, de komolyan korlátozott volt, és miután elveszítette a negyedik szettet, miközben alig tudott szerválni, 6-4 6-7 (3-7) 3-6 6-2 pontszámmal vonult vissza. Federer két térdműtétből való visszatérését annak szentelte, hogy készen álljon az utolsó futásra a kilencedik wimbledoni koronánál, és elég jó volt az első szettben egy olyan srác ellen, aki a legjobb teniszezést füvön játssza, és itt háromszor jutott a negyedik fordulóba. .

Honnan származik Adrian Mannarino?

Adrian Mannarino 1988. június 29-én született Soisy-sous-Montmorency-ben, Franciaországban, 33 éves korában. Frech-White etnikai örökséggel rendelkező francia állampolgár. Etnikai hovatartozása fehér. Apja, Florent Mannarino teniszező, anyja, Annie Mannarino színésznő (volt iskolai tanár). Négy testvérével nőtt fel: Julien, Morgan, Thomas és Iris, valamint egy Iris nevű nővér. Szülei öt gyermeke közül a második legfiatalabb. Adrian felidézte legkorábbi tenisztapasztalatát egy interjúban, amire emlékszem, hogy a családdal vezetett a bírósághoz. Apám tanárként dolgozott. A bátyám részt vett a játékban. Elkísértem őket. Horoszkópja a Rák, és keresztény.

Milyen volt Adrian Mannarino teniszkarrierje?

• Adrian Mannarino a 2007 -es francia nyílt teniszbajnokságon vadkártyaként debütált a Grand Slam egyesben, amikor Marin ili egyenes szettben vereséget szenvedett. A 2008 -as francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában egyenes szettekben győzte le az argentin selejtező Diego Junqueira.
  • Így a 2008 -as francia nyílt teniszbajnokságon wild card -ot kapott a férfi páros versenyére. A 2008-as franciaországi Open de Moselle elődöntőjébe jutott, első körben legyőzte a hatodik kiemelt Andreas Seppit, a másodikban Rik de Voest, a negyedben Marc Gicquelt, a döntőben pedig Paul-Henri Mathieu-t.
  • Vadkártyaként a 2008 -as Paris Masters főtáblás kislemez első fordulójában veszített Dmitrij Tursunov ellen.
  • 2008 novemberében megnyerte a Jersey -i ATP Challenger Tour bajnokság egyes versenyét, és a döntőben két döntetlenben legyőzte Andreas Becket.
  • 2008 decemberében részt vett az első Masters France versenyen, ahol Paul-Henri Mathieu, Michal Llodra és Arnaud Clément vereséget szenvedett.
  • A 2009 -es Australian Open első fordulójában a 14. kiemelt Fernando Verdasco győzte le.
  • 2011 -ben az ausztrál nyílt teniszbajnokságon és Wimbledonban elvesztette Roger Federert az egyéni bajnokság második fordulójában.
  • A 2013 -as wimbledoni bajnokság első fordulójában legyőzte Pablo Andjart. Ezután legyőzte a selejtezőt, Dustin Brownt, de vesztett, így teljes lengyel negyeddöntőt szerzett Kubot és Jerzy Janowicz, egy emelkedő sztár között.
  • Ő volt a 28. kiemelt, és így elbúcsúzott a második fordulótól a 2015 -ös Miami Openen, ahol legyőzte Albert Ramos Violas -t, de a negyedik fordulóban három szettben esett a nem vetett Dominic Thiemnek.
  • A 2015 -ös Mutua Madrid Openen megszerezte első Masters 1000 páros negyeddöntőjét.
  • Mannarino és Lucas Pouille, a vetőmag nélküli kombináció a 2016-os Australian Open elődöntőjébe jutott azzal, hogy legyőzte három kiemelt párt (köztük a negyeddöntőben Horia Tecău és Jean-Julien Rojer első helyen kiemelt párosát). Sajnos Jamie Murray és Bruno Soares legyőzte őket. Ez volt az első fellépése a Grand Slam páros elődöntőjében.
  • A 2017 -es Antalya Openen Mannarino pályafutása harmadik ATP World Tour egyéni döntőjébe jutott, egyenes szettben veszített Yichi Sugitától.
  • A wimbledoni bajnokságon nemet vert. 19 magos Feliciano López az első körben és sz. 15 magos Gael Monfilst a harmadik körben, mielőtt a 2. helyre esett. 2 kiemelt Novak Djokovic a negyedik fordulóban.
  • A 2017 -es Rogers -kupán pályafutása során először jutott be az ATP World Tour Masters 1000 egyéni bajnokság negyeddöntőjébe. A negyeddöntőben Denis Shapovalov győzte le.
  • A Japan Open elődöntőjében felülkerekedett az első helyen és a világranglistán. 5 Marin ili bejut az első ATP World Tour 500-as sorozat egyes döntőjébe, ahol a negyedik helyen kiemelt David Goffintól kapott ki.
  • A Kreml -kupán 2017 -ben harmadik ATP World Tour egyéni elődöntőjébe jutott, Riardas Berankis ellen veszített.
  • Aztán részt vett a 2018 -as első ATP World Tour versenyén, a Sydney International -en, ahol a negyeddöntőben Fabio Fogninitől kapott ki.
  • Pályafutása során először jutott tovább az Australian Open egyéni főversenyének harmadik fordulójába, de egyenes szettekben vereséget szenvedett. 5 magos Dominic Thiem.
  • Ezenkívül 2018. január 29-én elérte az akkori pályafutása csúcspontját, a világranglistát. 25 az ATP egyes rangsorban.
  • A 2018-as Davis Kupa Világcsoport első fordulójának Hollandia elleni összecsapásán debütált a Davis-kupában. Első egyéni mérkőzését három szettben elvesztette a Thiemo de Bakker ellen, de második szettjét öt szettben megnyerte, így a franciák verhetetlen vezetést szereztek a hollandokkal szemben.

Adrian Mannarino francia profi teniszező
(Forrás: @nypost)

• Három szoros szettben a New York Open elődöntőjében esett a 2. helyre. 2 mag Sam Querrey. Ezt követően az Acapulcóban, Indian Wellsben, Miamiban és Monte-Carlóban zajló négy ATP World Tour-bajnokságának negyeddöntőjében veszített.
  • A 2019 -es Rosmalen Grass Court bajnokságon legyőzte Jordan Thompsont az első ATP Tour egyéni bajnoki döntőjében.
  • Ezenkívül a kemény pályákon tartott három ATP Tour versenyen egyesben második lett, beleértve a 2019-es Zhuhai-bajnokságot, a 2019-es moszkvai Kreml-kupát és a 2020-as Astana Open-ot Nur-Sultanban.
  • Elérte második Masters 1000 páros negyeddöntőjét honfitársával, Benoît Paire -vel a 2021 -es olasz nyílt teniszbajnokságon, ahol felzaklatta őket a 2. helyen kiemelt horvát páros, majd a bajnokok, Nikola Mekti és Mate Pavi.