Caroline garcia

Teniszező

Közzétéve: 2021. június 7. / Módosítva: 2021. június 7 Caroline garcia

Caroline Garcia egy profi teniszező Franciaországból. Egyedülálló és páros versenyeken is kiváló. A WTA -turnén hét egyéni és hat páros bajnoki címet, valamint egy egyéni és egy páros bajnokságot nyert a WTA 125K sorozatban. Az ITF női körversenyén egy egyéni címet és négy páros címet nyert. 2017 -ben történelmet írt azzal, hogy ő volt az első játékos, aki ugyanabban az évben megnyerte a Wuhan Open -et és a China Open -et. Elérte karrierje legnagyobb WTA-rangsorát a világranglistán. 4 egyesben 2018. szeptember 10 -én.

Áttörése párosban 2016 -ban kezdődött, amikor összeállt Kristina Mladenoviccsal. Garcia és Mladenovic nem sokkal a WTA -döntő kezdete előtt megnyerte az év legjobb páros csapatának járó WTA -díjat, a duó pedig négy címet nyert együtt, köztük a 2019 -es Fed -kupát.

Nagyon aktív a közösségi médiában, több mint 156 ezer Instagram -követője @carogracia és több mint 136,6 ezer Twitter -követője @CaroGarcia.

Bio/Wiki táblázat

Caroline Garcia nettó értéke:

Caroline Garcia jelentős vagyont halmozott fel WTA -karrierje eredményeként. Nettó vagyona várhatóan az lesz 22 USD 2020 -ra. Profi teniszi karrierje az elsődleges bevételi forrása.

Caroline Garcia teniszkarrierje mellett olyan vállalkozásokkal, mint a Nike, a Yonex, a Rolex és másokkal kötött jóváhagyó ügyletekből kap pénzt. Emellett a Sothys francia kozmetikai cég szóvivője.

Caroline Garcia francia színésznő, Lyonban él.

Miről híres Caroline Garcia?

• Francia profi teniszezőként híres.
caroline garcia

Caroline Garcia és szülei.
(Forrás: @twitter)

Hol született Caroline Garcia?

Caroline Gracia 1993. október 16-án született Saint-Germain-en-Laye-ben, Franciaországban. Édesapja, Louis Paul Garcia és édesanyja, Mary Lene Garcia szült.

Ezenkívül nincs információ a testvéreiről, a korai életéről vagy az oktatásról.

Fehér származású és francia állampolgársággal rendelkezik. Apja részéről spanyol származású, míg anyja részéről francia származású. A Mérleg az állatövi jele.

Caroline Garcia karrierjének csúcspontjai:

• Caroline Gracia 2011 -ben az Australian Openen kezdte profi WTA -karrierjét, ahol wild card -ot szerzett és legyőzte Varvara Lepchenko -t az első körben, de a második fordulóban elvesztette Ayumi Moritát.
  • Ugyanebben az évben a francia nyílt teniszbajnokságon wildcardként játszott, és Zuzana Ondraskovát legyőzte egyenes szettekben. A második fordulóban 6–3, 4–1, 15–0 -ra vezetett Maria Sharapova ellen, és nagyot csapott.
  • 2013 -ban Elena Vesninától veszített az első fordulóban az Australian Openen. Ezután legyőzte Yuliya Beygelzimert, de Serena Williams ellen kikapott a francia nyílt teniszbajnokságon. Azonban Wimbledonba igazolt, ahol az első fordulóban legyőzte Zheng Jie -t, de a második fordulóban ismét vereséget szenvedett Serena Williams -től.
  • 2014 -ben Caroline megszerezte első WTA -kislemez -címét, és megverte Jelena Jankovicot a kolumbiai Bogotában, a Copa Claro Colsanitas -on. Caroline Garcia volt az egyetlen játékos, aki szettet nyert Serena Williams ellen a 2014 -es Sony Openen.

Caroline Garcia az első játékos, aki ugyanabban az évben megnyerte Wuhant és Pekinget.
(Forrás: @sports.ndtv)

• A Wuhan Openen Caroline Gracia visszapattant azzal, hogy az utolsó szett döntetlenjében 7–6-ra legyőzte Venus Williamset és Agnieszka Radwanskát. Ő is legyőzte az amerikai CoCo Vandeweghe -t egyenes szettekben, hogy bejuthasson a negyeddöntőbe, ahol a későbbi bajnok Petra Kvitova vereséget szenvedett. A veszteség ellenére Garcia feljutott a rangsor 36. helyére.
  • Garcia a Brisbane Internationalben kezdte a szezont, ahol az első fordulóban kikapott Angelique Kerbertől. Ezt követően az Australian Openen játszott, ahol megverte Svetlana Kuznetsovát és Stefanie Vogele -t, mielőtt a harmadik fordulóban Eugenie Bouchardtól szenvedett vereséget.
  • A dubai teniszbajnokságon a második fordulóban kikapott Agnieszka Radwanskától, miután egyenes szettben legyőzte a selejtező Arina Rodionovát, és bejutott a Monterrey Open döntőjébe is, ahol szintén Bacsinszky második helyezettje volt. Az első győzelmet aratta az egykori világranglista, Ana Ivanovic útján.
  • A 2016 -os Hopman -kupán Caroline Gracia képviselte Franciaországot Kenny de Schepper mellett. Valamennyi vegyes páros mérkőzésen vereséget szenvedtek. Egyetlen mérkőzésén Gracia veretlenül verte Heather Watsont, Sabine Lisickit és a későbbi bajnok Daria Gavrilovát.
  • A Sydney International -en Garcia legyőzte Kristina Mladenovicot, de három szettben kikapott az esetleges elődöntős Simona Haleptől.

Caroline Garcia segítette Franciaországot a Fed -kupa megnyerésében 2019 -ben.
(Forrás: @sp)

• A Fed Cup elődöntőjében Garcia egyenes szettben elvesztette első mérkőzését Kiki Bertens ellen, de sikerült legyőznie Arantxa Rus -t. Végül Franciaország nyerte a döntetlent a páros mérkőzés után, amelyen Garcia Mladenoviccsal játszott.
  • 2016 májusában Caroline megnyerte első Premier Mandatory/Premier-5 páros címét a Madrid Openen, Mladenovic partnereként. Ugyanebben a hónapban Garcia megnyerte az Internationaux de Strasbourg egyéni bajnoki címet, mivel a döntőben Mirjana Lucic-Baronit legyőzte egyenes szettben, és csak a harmadik francia nő lett, aki megnyerte ezt a címet azóta, hogy WTA-esemény lett 1987-ben.
  • A 2016 -os francia nyílt teniszbajnokságon Kristina Mladenoviccsal együtt megnyerte a női párosokat azzal, hogy a döntőben legyőzte Ekaterina Makarovát és Elena Vesnyinát. Garcia és Mladenovic számára ez volt az első Grand Slam női páros koronája, és Gail Chanfreau és Francoise Durr 1971 óta ők lettek az első teljes francia páros, aki megnyerte a French Open női páros címét.
  • 2016. június 19 -én megnyerte második WTA egyéni címét, 2016 -ban. Egy pár wimbledoni egyéni elődöntőt is legyőzött Ana Ivanovicban és Kirsten Flipkensben, hogy bejuthasson a döntőbe.
  • Június 20 -án elérte a 32. helyet az egyes rangsorban, és lecserélte Kristina Mladenovicot a francia egyes számú első helyére.
  • A 2016 -os nyári olimpián Caroline részt vett a női egyesben és a női párosban is. Ő és Kristina Mladenovic vereséget szenvedtek a női páros első fordulójában.
  • A US Openen egyesben a 25. helyezett lett. Kiki Bertens és Katerina Siniakova legyőzésével bejutott a sorsolás harmadik fordulójába, mielőtt a negyedik helyen kiemelt Agnieszka Radwanskára esett, és karriercsúcsot ért el, 24.
  • A páros versenyen ismét társult Mladenoviccsal. Eljutottak a fináléig, ahol Bethanie Mattek-Sands és Lucie Safarova vereséget szenvedtek. Ennek eredményeként Garcia és Mladenovic második páros csapatként kvalifikálta magát a WTA döntőbe.
  • 2016 decemberében Garciát és Mladenovicot nevezték ki a páros ITF 2016 -os világbajnokának.
  • A 2017 -es China Openen Caroline a negyeddöntőbe került, miután legyőzte Elise Mertens -t és Cornetet. Ezután mentett egy meccspontot a harmadik kiemelt Elina Svitolina elleni három szettben elért győzelmével, így bejutott az elődöntőbe.
  • Egyenes szettekben legyőzte Petra Kvitovát, hogy elérje második egymást követő WTA-döntőjét, ahol Simona Halepot verte egyenes szettekben, és ezzel megnyerte első Premier-kötelező címét, és ő lett az első WTA-játékos, aki ugyanebben az évben megnyerte a Wuhan Open-et és a China Open-et . Első mérkőzését a WTA-fináléban Haleptől elveszítette egyenes szettekben, de aztán három szettben legyőzte mind Svitolinát, mind Caroline Wozniackit, így bejutott az elődöntőbe, ahol Venus Williams győzte le.
  • 2018 -ban Caroline Garcia elérte a negyeddöntőt Dubajban és Dohában, az elődöntőt Stuttgartban és Madridban, valamint a negyeddöntőt Rómában, Montrealban, New Havenben és Tokióban.
  • 2018. szeptember 10-én Caroline elérte karrierje legjobb WTA-rangsorát, a 4. helyet egyesben.
  • A 2019 -es Fed -kupában Caroline Garcia újra találkozott Kristina Mladenoviccsal, hogy megszerezze az utolsó páros mérkőzést Ashleigh Barty és az ausztrál Samantha Stosur ellen. Segítettek Franciaország győzelmében.

Caroline Garcia barátja:

Caroline Garcia egyedülálló nő. Személyes élete még nem derült ki. Úgy tűnik azonban, hogy inkább a hivatása foglalkoztatja, mint a szerelmi kapcsolatok.

Caroline Garcia magassága:

Caroline Gracia lenyűgöző, világos arcbőrű nő. A teste sportos és jól karbantartott. 1,78 méter (5 láb és 10 hüvelyk) magas és körülbelül 61 kilogramm (134,5 font) súlyú. Testi méretei 41-30-40 hüvelyk hosszúak, szélességűek és magasságúak. Haja világosbarna, szeme sötétbarna. A szexuális irányultsága egyenes.