Erica Enders

Kategorizálatlan

Közzétéve: 2021. július 8. / Módosítva: 2021. július 8 Erica Enders

Hogyan érezné magát nőként, ha azt mondanák, hogy lépjen be a férfiak által uralt mezőbe? Nyugi lenne? Elhiszi, hogy van esélye a győzelemre? Szünetet tartson azonban gondolataiban, mert az egyik ilyen nő nemcsak a férfiak uralta karriert választotta, hanem háromszoros világbajnok is lett. És a nő neve Erica Enders.

A 36 éves férfi nemcsak három NHRA-világbajnokságot nyert, hanem egyéb rekordokat is felállított. Valóban Enders több versenyt nyert, mint bármely más női versenyző a sportág történetében egyedül 2005 -ben.

Ennek eredményeként Erica az NHRA Pro Mod történetének legjobb női versenyzője és a sportág egyik legjobb versenyzője. Azonban hogyan ért el ekkora sikert a texasi bennszülött a férfiak által uralt sportágakban?

Bio/Wiki táblázat

marivi lorido garcia age

Erica Enders | Áruk és nettó érték

FELVÉTEL: Erica Enders autói (FORRÁS: quartmax.com)

Erica versenyzői karrierje eredményeként 2020 -ra 1,5 millió dollár nettó vagyont halmozott fel. Ezenkívül Enders saját versenysorozattal rendelkezik, amely évente több ezer dollárt keres neki.

A 36 éves lány évente 500 ezer dollárt keres jelenlegi csapatával, az Elite Motorsports-szal.

Ezenkívül Erica többszörös bajnokként számos eseményen jelentős összeget nyert a címgyőzelmeiből.

Enders saját versenyruházati sorozatát is értékesíti, amelyet átlagosan 35 dollárért árusítanak. Ha érdekli a termékeinek megvásárlása, akkor szívesen keresse fel az eBay -t vagy a nitrofishracing -et, ahol mindent felfedez.

Korai évek, család és film

Erica Lee Enders Stephens 1983. október 8 -án született a texasi Houstonban, Greg és Janet Lee Enders családjában. Enders gyermekkora óta álmodozott a versenyzésről.

Valójában a texasi bennszülött és húga, Courtney Enders gyermekkorában gyakran versenyeztek kerékpárjukon.

Enders serdülőkor

Ennek eredményeként Erica korai rajongást tanúsított a gyorsaság iránt. Ez egy olyan tulajdonság, amely végül négyszeres világbajnok lesz.

Valóban Enders kilenc éves korában megnyerte a Division 4 Jr. Dragster bajnokságot. Erica már elképesztő 37 futamot nyert, mire befejezte junior pályafutását.

Ezenkívül, ha szeretne többet megtudni a 36 éves fiatalokról, nézze meg a Disney on Right on Track című filmet, amely életének életrajza.

Erica Enders | Motorsport karrier

FELVÉTEL: Erica Enders sportemberként (FORRÁS: playerswki.com)

A 36 éves lány pályafutását tizenhat éves korában kezdte, amikor bejutott első Houston-i országos versenyének döntőjébe.

Ennek eredményeként Erica lett az NHRA legfiatalabb országos döntőse, és megszerezte neki az NHRA Év újoncja címet.

Ezt követően Enders négy nehéz év elé nézett, amelyek során győztesként csiszolta képességeit. Végül a texasi szülött nyerte meg a houstoni Super Gas osztály első versenyét 2004 -ben.

Erica gyorsan letört számos mérföldkövet, többek között ő volt az első nő, aki 1993 óta versenyzett az NHRA Pro Stock kategóriájában, az első nő, aki kvalifikálta magát a Pro Stock utolsó fordulójába, és az első nő az NHRA történetében, aki a Pro első felében kvalifikálta magát. Állomány mező.

Ender hihetetlen eredményeit hangsúlyozandó, 2005 -ben több versenyt nyert, mint bármely más női pilóta az NHRA Pro Stock történetében. Hasonlóképpen, Enders lett az első női versenyző, aki 2006 -ban elsőként kvalifikálta magát a Pro Stock -ba.

Ezenkívül a 36 éves játékos új országos Pro Stock sebességrekordot állított fel, 213,57 mph (343,71 km/h).

Ami még figyelemre méltó, hogy a találkozó nyitókörében legyőzte a 2004 -es Nascar Sprint Kupa -bajnok Kurt Buschot.

Kísértésbe eshet, ha azt hiszi, hogy a texasi bennszülött ekkor érte el rekordját.

Ezzel szemben Erica még csak most kezdte, amikor ő lett az első nő, aki 2014 -ben megnyerte az NHRA Pro Stock Világbajnokságot.

A 36 éves játékos további történelmet írt, amikor ő lett az első női versenyző, aki megvédte a címet, és második egymást követő évben megnyerte az NHRA Pro Stock Világbajnokságot.

Enders addig csak a férfiak által uralt területen találkozott sikerrel, ami kiemelte a teljesítményét.

jelson bay

2015 után azonban fantasztikus sorozata megállt, mivel pályafutása talán legrosszabb szakaszával szembesült.

Ennek ellenére Erica új NHRA Pro Mod sebességrekordot állított fel 260 mph -ra. Négy trófea nélküli év után azonban a texasi bennszülött megfordította vagyonát 2019 -ben.

A pontosítás kedvéért a 36 éves férfi megnyerte az NHRA Pro Mod bajnokságot, így ő volt az egyetlen nő, aki három globális bajnoki címet szerzett.

Erica Enders kora, magassága és testméretei

Erica 1983 -ban született, jelenleg 36 éves. 16 éves korában kezdte profi karrierjét, azóta három bajnoki címet nyert 2014 -ben, 2015 -ben és 2019 -ben.

Sajnos minden erőfeszítésünk ellenére nem tudtunk megbízható adatokat találni a testtömegéről vagy a testméreteiről.

Instagram-képei alapján azonban úgy gondoljuk, hogy a 36 éves versenyző rendszeres edzőteremben jár, mivel fittnek és egészségesnek tűnik.

Az emberek többsége úgy véli, hogy a versenyzőknek nem kell fittnek lenniük, mert egész életüket egy autóban töltik. Éppen ellenkezőleg, a versenyzők fékezés és kanyarodás közben tapasztalt G-erői nagy terhet rónak a testre.

trisha évfa magasság

Valójában a Forma -1 -es pilóták általában négy kilót leadnak minden verseny után, ami figyelemre méltó.

Erica Enders | Házasság, férj és gyerekek

FELVÉTEL: Erica Enders a férjével (FORRÁS: biogossipy.com)

Erica Stevens boldog házasságban él Richie Stevens Jr. -vel. A pár 2012. december 7 -én házasodott össze, röviddel azután, hogy Enders megnyerte első országos Pro Stock versenyét.

A pár több mint három éve járt az esküvőjük előtt. Richie viszont nem tudott tovább várni, és a legboldogabb korában a 36 éves nőnek ajánlkozott.

Az biztos, hogy elismerés Stevensnek; egy ügyes egyéniség. Ezenkívül szép esküvőt tartottak, akiken törődtek.

Ezenkívül a két szerelmesmadarat a drag racing legdivatosabb párjának tartják, mivel Richie maga is egy drag versenyző.

Ennek eredményeként mindketten tisztában vannak az áldozatokkal, amelyek ahhoz szükségesek, hogy profi versenyzővé váljanak. Ennek eredményeképpen kapcsolatuk 11 hosszú évig stabil maradt.