Josef Martinez

Labdarúgó

Közzétéve: 2021. augusztus 18. / Módosítva: 2021. augusztus 18

Lehet, hogy Josef Martinez neve nem sok futballrajongó számára ismerős szerte a világon, de ha fenntartja jelenlegi formáját, hamarosan Európa egyik elitklubjában játszhat. Josef feltépi a rekordok könyveit a meccsenkénti gólok, a várható gólarány és a továbbjutás megítélésére használt egyéb intézkedések miatt, figyelemre méltó góltudatának és labda nélküli mobilitásának köszönhetően. Lehet, hogy nem neki van a legtöbb gólja az MLS történetében, de a gyakorisága, amellyel átszámítja esélyeit, páratlan. Josef például újonc szezonjában 20 meccsen 19 gólt szerzett, a szezont a negyedik gólkirályként fejezte be annak ellenére, hogy sérülés miatt 13 meccset kihagyott.

Bio/Wiki táblázat

Mennyi nettó vagyonnal rendelkezik Josef Martinez?

A jelentések szerint Josef Martinez nettó vagyona között van 100 000 dollár és 1 millió dollár , és a fizetése ismeretlen. Karrierjéből tisztességesen megél. 2020 -ra piaci értéke tízmillió euró.

Josef Martinez futballista (Forrás: CBS Sports)

Kik Josef Martinez szülei?

Josef Martinez a venezuelai Valencia városában, Carabobóban született. Venezuelai származású. A Bika az állatövi jele. Caracas ott kezdte karrierjét. A svájci Super League Young Boys szerződtette, mielőtt egy évet kölcsönben töltött a Thunban.

Tanulmányairól és szüleiről nincs információ. Értesítjük, ha kiderül valami.

Mikor Josef Martinez folytatja futballkarrierjét?

• Martnez 2010. augusztus 21 -én debütált a Caracas FC -ben az Estudiantes de Mérida ellen.
  • Martnez nemzetközi bemutatkozását a 76. percben szerezte meg El Salvador ellen 2011. augusztus 7 -én.
  • Martnez mesterhármast ért el Bolívia ellen, 5–0-ra diadalmaskodott Maturnban 2016. november 10-én (a 2018-as labdarúgó-világbajnokság kvalifikációs mérkőzésének 11. napja).
  • A Caracas 2012. január 3-án arról számolt be, hogy Martnezt és a jobbhátvéd Alexander Gonzalezt négyéves szerződésre eladták a svájci Super League BSC Young Boys csapatának. 2012. február 5 -én debütált a Servette FC ellen, amelyet a Young Boys 3–1 -re megnyert. Martnezt behívták a venezuelai válogatottba, és 2012. október 21 -én, a Grasshopper Club Zürich ellen adták neki az első kezdést a Young Boys csapatában, amelyben az 50. percben röplabdával megszerezte első gólját a svájci klubban.
  • A svájci fővárosban eltöltött szezon után kölcsönbe került Thunhoz. A Young Boys visszahívta, miután 18 mérkőzésen 8 gólt szerzett a berni Oberland együttesével, így ő lett az akkori svájci Super League gólkirálya.
  • Martnezt 2014. június 7 -én 3 millió euróért eladták a Torinónak az olasz Serie A -ban 3 millió euróért. A 2014–2015 -ös Európa Liga harmadik fordulójában a Brommapojkarna elleni idegenbeli győzelemben debütált. Svédország.
  • Szeptember 14 -én a bajnokságban debütált, 2–0 -ra kikapott a Sampdoriától idegenben. A december 7 -i 2–2 -es döntetlennel a Palermoval szerezte meg első gólját a Serie A -ban. Az első fogszabályozóját az Európa Ligában szerezte négy nappal később a Koppenhága ellen, amelyet a Torino nyert meg 1–5 -re.
  • 2016. április 30 -án szerezte meg első merevítőjét a Serie A -ban, amikor a Torino 1–5 -re legyőzte az Udinese -t.
    Martnezt 2017. február 2 -án kölcsönvásárlási lehetőséggel kölcsönözték a Major League Soccer bővítőcsapatának, az Atlanta United -nek. A következő héten a Minnesota United elleni 6–1-es diadal során ő szerezte pályafutása első mesterhármasát és a klub első mesterhármasát.
  • 2018. augusztus 24-én megszerezte a szezon 28. gólját, egy győztes gólt Orlando City-ben, megdöntve Roy Lassitert, Chris Wondolowskit és Bradley Wright-Phillips egy szezonbeli rekordját, a 27. Martnez gyors lábmunkáját használta fel vágjon vissza a védő ellen, majd zsetonozza Joe Bendikot, hogy csak 26. meccsén állítsa fel a rekordot, miután számtalan lehetőséget nem tudott kihasználni. 2018 augusztusában az MLS hónap játékosa lett.

Josef Martinez házas?

Josef Martinez nőtlen, ami személyes életét tükrözi. Az interneten nincs információ a kapcsolatáról vagy ügyeiről. Vagyis még nem derült ki. Értesítjük, ha kiderül valami.

Milyen magas Josef Martinez?

Josef testalkatának adatai szerint 5 láb 7,5 hüvelyk magas és meghatározatlan súlyú. Alakja sportos, szőke haja és fekete szeme van. További fizikai tulajdonságait még nem fedezték fel. Értesítjük, ha kiderül valami.